Aktuality‎ > ‎

Distanční vzdělávání - Velikonoce

přidáno: 26. 3. 2021 6:08, autor: Kristýna Románková   [ aktualizováno 26. 3. 2021 6:11 ]
Milé děti,

už to bude měsíc, co jsme se viděli naposled. Všichni jsme doufali, že touto dobou už budeme spolu zase zpátky v MŠ, ale bohužel tomu tak není. Snažíme se, aby domácí vzdělávání bylo pro vás zajímavé a aby vás hlavně bavilo. Vymýšlíme stále nové věci a i v následujících týdnech se budeme snažit vám distanční výuku něčím zpestřit.

Tento týden bychom si v MŠ povídali o Velikonocích, protože je ale MŠ stále uzavřená, tak se Velikonočním svátkům budeme věnovat alespoň během distanční výuky. Úkoly jsem opět zaslala mailem vašim rodičům.

Snad vás budou připravené úkoly bavit a přinesou vám odreagování v této nelehké době a naučíte se i něco nového.

Prosíme rodiče, aby nám zase dali zpětnou vazbu v podobě fotografie či videa. Vím, že to většina z vás dělá, ale připomenutí není nikdy na škodu.

Je mi jasné, že letošní Velikonoce již po druhé nebudou jako předchozí roky a budeme je všichni trávit doma, ale i tam si to můžeme udělat hezké a starosti na chvíli hodit za hlavu a užít si je s dětmi a partnery.

Hrajte si, choďte na procházky, tvořte společně velikonoční výzdobu a mějte se všichni rádi. Užívejte si spolu pěkného počasí a hlavně buďte zdraví.

Za třídu Sluníček p. uč. Kristýna😊

Comments