Aktuality‎ > ‎

Předškoláci na návštěvě v ZŠ

přidáno: 29. 1. 2020 22:00, autor: Kristýna Románková   [ aktualizováno 29. 1. 2020 22:02 ]

Ve středu 29. ledna  se vypravili předškoláci na návštěvu do místní Základní školy. Děti se do „velké školy“ velmi těšily a byly zvědavé, co je tam čeká. Po příchodu se děti přezuly do papučí a přesunuly se k prvňáčkům do třídy. Na úvod jsme si společně zazpívali. Děti ze školy prozradily předškolákům na co se do školy mohou těšit. Školáci ukázaly dětem, kolik písmenek se už za ten půl rok naučily a jak jim jde psaní. Na závěr jsme se naučili pěknou říkanku a ukázali si, co umí interaktivní tabule. Po hodině jsme se přemístili do družiny, kde je mile přivítala paní vychovatelka. Děti se seznámily s prostory družiny a prohlédly si hračky. Protože už nám nezbylo moc času, abychom si s nimi pohráli, nabídla nám paní vychovatelka, že můžeme do družiny znovu přijít a pohrát si tam společně i se školáky. Fotky ze školy si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.