Aktuality‎ > ‎

Výlet do ZOO Ostrava

přidáno: 18. 5. 2022 22:18, autor: Kristýna Románková

V úterý 31. 5. 2022 pojedeme s celou MŠ na výlet do ZOO Ostrava. Objednaným autobusem budeme odjíždět v 8:15 z točny autobusu u kulturního domu v Jeseníku n/O. Z MŠ budeme vycházet nejpozději v 7:50. Děti můžete přivést v 8:00 přímo ke KD. Návrat je plánovaný na 14h. Děti si můžete vyzvednout po výletě u KD nebo následně do 16h v MŠ.

Děti dostanou z MŠ do batůžku svačinu a oběd (řízek s chlebem). Můžete jim přibalit ještě drobnou svačinku a dejte dětem pití s pevným uzávěrem. Pití budeme dětem během dne dle potřeby dolévat. V případě nepříznivého počasí nabalte dětem také pláštěnku. Prosíme, aby všechny děti měly pohodlné oblečení, dobrou obuv, pokrývku hlavy a papírové kapesníky. Nedávejte dětem peníze.

Při předávání dítěte nám prosím odevzdejte okopírovanou kartičku zdravotní pojištovny. Pokud dítě trpí nevolností při jízdě v dopravním prostředku podejte mu před jízdou doma Kinedryl a informujte nás o této skutečnosti.

Celý tento výlet bude hrazen z fondu spolku rodičů.